Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Moja rodzina żyje za niespełna 700 zł miesięcznie\"

Utworzony przez de-pass, 5 kwietnia 2012 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Juz wystarczajaco dobiliscie Panią Dorotę... Nie dość że czlowiek i tak ma w zyciu przesrane, poprosi o pomoc to jeszcze gównem obsmarujecie. Ludzie są gorsi od zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
depesz napisał:
Proponuję spojrzeć na Facebook'owy profil tej Pani.Z tych zdjęć nie wynika nic o tej tragedii.Jest tam jedno zdjęcie z kolesiem i piwkiem pod ławeczką.Świetna zabawa,ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako znajomy ze zdjecia:) ktorego z niewiadomego mi powodu wszyscy (GOSCIE) udzielajacy sie w tym artykule, zaczeli opisywac i oceniac....????? Ludzie ja Was Wszystkich Serdecznie Prosze popatrzcie na siebie ,a nie innych oceniacie z pozorow ktore czesto myla i tak jak Dorota powiedziala ze zna ja NAPRAWDE nie wiele osob. Nie ocenia sie ksiazki po okladce. A co do Doroty to ten kto zna ja osobiscie i chodz w polowie jak ja , nie musze pisac jaka jest Mama dla Dzieci i jaka jak jej jest naprawde czy latwo czy ciezko , bo tak naprawde to dla waszej spolecznej informacji nie raz sam jej pomagalem chodz nigdy mnie o ta pomoc nie Prosila. Dlatego Prosze was ludzie jezeli nie macie co robic to zajmijcie sie wlasnymi sprawami a nie zasmiecacie komus zycie a nawet nie znacie tej osoby. A tak dla scislosci i waszej informacji to ja za te piwo zaplacilem To jest po prostu straszne i rzenujace jacy ludzie teraz sa zawistni i opcy dla siebie mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni bo w taki sposob nigdy do niczego nie dojdziemy..((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Val de Mar napisał:
Juz wystarczajaco dobiliscie Panią Dorotę... Nie dość że czlowiek i tak ma w zyciu przesrane, poprosi o pomoc to jeszcze gównem obsmarujecie. Ludzie są gorsi od zwierząt...
"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosskit napisał:
"Bohaterka" artykułu sama strzeliła sobie w nogę. Na własne życzenie ma takie a nie inne życie. A najsmutniejsze jest to, że próbuje naciągać łatwowiernych frajerów zamiast sama wziąć się do pracy, czy chociażby przyzwoicie wychowywć dzieci. Żal.
oczywiscie sama zabiła sobie meza i dzieciom ojca np.zal to ty jestes bo dzieci nie zamieniły by tej matki na zadna inna.człowieku przeczytaj jeszcze raz o czym jest artykuł,ona chce pracowac. moskit jak to komar,upierdliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK MA NIE LICHO .DAJCIE SPOKÓJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...